Jak to všechno začalo

No, po bakaláři jsem si splnila sen a vyrazila na roční vízum do Kanady a krásného městečka v Canadian Rockies jménem Jasper. Po půl roce jsme se přesunuli do nedalekého (na tamní vnímání vzdálenosti) Hintonu. V obou městech jsem měla to štěstí pracovat na veterinárních klinikách.

Díky tomu, že jsem byla obklopená kanaďany a angličtinu aktivně vyhledávala, jsem měla možnost ji vypilovat a dokonce v ní pracovat jako veterinární technik. Komunikace s rodilými mluvčími a majiteli pacientů se pro mě stala denním chlebem. Během práce jsem se v angličtině učila i odborné věci. Byla jsem schopná připravit sama pacienta k operaci, popsat majiteli zdravotní stav jeho mazlíčka, doporučit vhodné krmení, podat informace o tom, jak proběhla operace a vysvětlit, jak se zvířetem po operaci zacházet a proč, jak a čím ho medikovat.

Bylo to úžasné.

Když jsem se vrátila domů a zkusila si tu samou práci na místních veterinách, byl to pro mě šok. Nejen, že péče byla jiná, ale bez angličtiny mě to nebavilo.

Teď mám nejlepší práci na světě. Učím s úsměvem a čistě proto, že mě to baví.

Učit angličtinu je super, ale bez nekončícího vzdělávání to nejde.

  • Jsem Cambridge CELTA-qualified teacher of English. Co to je? Mezinárodní kvalifikace pro učitele angličtiny. Kurz jsem dělala na Londýnské Stafford House a díky němu můžu učit angličtinu kdekoliv na světě.
  • V listopadu 2020 jsem prošla World TESOL Academy a získala TESOL/TEFL certificate.
  • Dále mám certifikát CAE a EF SET Certificate na úrovni C2.
  • Magistra jsem vystudovala na Fakultě veterinární hygieny a ekologie VFU.

Mám zkušenosti s učením dětí, dospělých, individuálních i skupinových kurzů. Začátkem tohoto roku jsem rozjela online skupinové kurzy pro dospělé a měly velký úspěch. Zkušenostmi jsem si vypilovala i mentoring.

Moje práce je zároveň mým největším koníčkem a věřím, že je to na lekcích vidět.

Moc ráda se s vámi uvidím na první ukázkové lekci, kterou nabízím zdarma.

Mimo jiné mě najdete i mezi Broňou doporučovanými lektory v jeho Virtuální jazykovce!